Vítejte

Společnost Branton Associates byla založena v roce 2005 v reakci na potřebu nestranného, nezávislého, spolehlivého, specializovaného a vysoce kvalitního poradenství v oblasti oceňování nemovitostí, přípravy a analýzy investic. Branton Associates je jedinou nezávislou společností na českém a slovenském trhu, která je členem Královského institutu diplomovaných znalců (RICS), přičemž se specializuje na oceňování nemovitostí, investiční a rozvojové poradenství.

Služby, které naše společnost poskytuje, jsou zaměřené na mezinárodní a místní investory, developery, finančníky a jejich odborné poradce. Účelem služeb je poskytnout klientům kontext, v jakém by měli zvažovat záměry u jednotlivých nemovitostí a portfolií, a umožnit jim optimalizovat výnosy a návratnost investic. Naším cílem je poskytovat jasný přehled a definovat charakteristiky jednotlivých nemovitostí včetně souvisejících tržních a ekonomických podmínek, abychom klientům dodali jistotu a pomohli jim činit rozhodující a informacemi podložená investiční rozhodnutí. Jsme hrdí na to, že na základě důkladné znalosti a průzkumu trhu dokážeme přesně zanalyzovat danou situaci a poskytnout podrobné rady a doporučení, jak zvýšit příjem a návratnost investovaného kapitálu jednotlivých aktiv či v rámci portfolií.

Jelikož jsme součástí rozsáhlé sítě nezávislých majetkových odhadců, můžeme těžit z rozsáhlých znalostí řady zkušených specialistů v různých tržních sektorech, včetně nemovitostí v oblasti administrativy, obchodu, bydlení, průmyslu a logistiky, hoteliérství a volného času. Prostřednictvím naší sítě strategických partnerů máme přístup k přesným a aktuálním tržním datům pro všechny typy nemovitostí. Díky tomu můžeme klientům poskytovat přesná, relevantní a aktuální tržní data, včetně úrovně využití, absorpce, pronájmu nemovitostí, výše tržního nájemného, úrovně výnosů a srovnávacích dat o prodeji. Díky této síti dokážeme na základě specifických požadavků zákazníků vytvářet týmy odborníků. Tyto aspekty zajišťují, že máme přímý přístup k nezbytným zdrojům, abychom mohli poskytovat řadu služeb, včetně aktivit a možností v otázkách portfolií a panregionálních projektů.